top of page
Ambalajlama süreçlerinizi optimize edin

HİZMETLERİMİZ

Güvenle Şekillendiren Çözümler

AN DENİZCİLİK A.Ş. olarak, geniş bir yelpazede uzmanlık ve deneyimle müşterilerimize kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Lashing Hizmetleri, Shrink Wrap Paketleme, Vcı Alüminyum Paketleme , Sandıklama ve Paletleme Hizmetleri gibi çeşitli hizmetlerimiz, müşterilerimizin yüklerini güvenle taşımalarına ve denizaşırı ambalajlamalarına yardımcı olurken, lojistik süreçlerini optimize etmelerine de destek olmayı amaçlamaktadır.

IMG_20200604_194441.jpg

Lashing Hizmetleri( Yük Sabitleme ) 

Yüklerinizi taşırken maksimum güvenlik sağlamak adına profesyonel ve etkili sabitleme çözümleri sunuyoruz.

IMG20211112185332.jpg

Shrink Wrap Paketleme Hizmetleri

Ürünlerinizi dış etkenlere karşı korumanın pratik ve etkili bir yolu olan shrink wrap paketleme ile, sağlam ve profesyonel ambalaj çözümleri sunuyoruz.

76.png

VCI Aluminyum Paketleme Hizmetleri

Ürünlerinizi korozyona karşı korumanın güçlü bir yolu olan VCI aluminyum paketleme ile, dayanıklı ve etkili ambalaj çözümleri sunuyoruz.

89.png

Sandıklama ve Paletleme Hizmetleri

Lojistik süreçlerinizi optimize etmek ve ürünlerinizi güvenle depolamak için profesyonel sandıklama ve paletleme çözümleri sunuyoruz.

Neden Biz ?

Deneyimli Ekip:

Lashing ve Denizaşırı paketleme sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel ambalajlama hizmetleri

Teknolojik Altyapı

Güncel teknolojiyi kullanarak etkili çözümler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, özel çözümler sunuyoruz.

Yüksek Standartlarda Hizmet

Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde, yüksek standartlarda hizmet almanın yanı sıra işinizin güvenliğini de sağlamış olacaksınız. Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederiz.

Güvenilir ve kaliteli ambalajlama

Kalite ve Güven

Yüksek kalite standartlarımız ve güvenilir hizmet anlayışımızla, sektörde öncüyüz. Her aşamada titizlikle uyguladığımız kalite kontrol süreçleri, yüklerinizi güvenle teslim almanızı sağlıyor.

İş Ortaklığımız

AN DENİZCİLİK A.Ş. olarak, sizinle bir iş ortaklığı kurmak istiyoruz. Yüklerinizi profesyonel paketleme ve Lashing (Yük Sabitleme) Hizmetlerimizle güvenle koruyoruz. Bizimle çalışın, yüklerinizle ilgili endişeleri geride bırakın.

Profesyonel Ambalajlama Çözümleri: Güvenilir ve Kaliteli Hizmetlerimizle Sektörün Lideri Olarak Müşterilerimize Destek Veriyoruz

AND Lashing Hizmetleri (Yük Sabitleme) ve Ambalajlama Hizmetleri olarak, geniş bir yelpazede sunduğumuz çözümlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Endüstriyel shrink wrap paketleme, VCI aluminyum paketleme, sandıklama ve paletleme gibi çeşitli hizmetlerimizle müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ambalajlama çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ürünlerini güvenle sabitlemelerine yardımcı olmak ve lojistik süreçlerini optimize etmelerine destek olmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Profesyonel yaklaşımımız, yüksek kalite standartlarımız ve sürekli yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla, müşterilerimize güvenilir ve etkili ambalajlama hizmetleri sunarak işlerini güvenle devam ettirmelerini sağlıyoruz.

01.

Güven ve Deneyimin Birleşimi

02.

Müşteri Odaklı  Hizmet Anlayışı

03.

Güçlü Ortaklık ve Kaynaklar

04.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

05.

Sürekli İnovasyon ve Gelişim

bottom of page